kontakt:

Hejtmanská 11/211
198 00 Praha 9

Tel:  + 420 281 860 753


email:  ipon@ipon-arch.cz

     

reference

Referenční projekty

Základní rozdělení činnosti


průmyslové a veřejné stavby

Máme zkušenosti v projektových pracech pro průmysl, i včetně těžkého průmyslu. Výběr z referenčního seznamu zakázek prováděných pod fyzickou osobou a od r. 2006 osobou právnickou.

Více »


stavby pro bydlení

Projektová a inženýrská činnost pro oblast bydlení. Dokumentace od prvotní studie, přes dokumentaci nutnou pro stavební řízení, až po případnou dílenskou dokumentaci. Výběr z referenčního seznamu zakázek prováděných pod fyzickou osobou a od r. 2006 osobou právnickou.

Více »


zaměřování a pasportizace staveb

Výběr z referenčního seznamu stavebních zaměření, prováděných pod fyzickou osobou 1996-2006, do současnosti osobou právnickou. Zajištění geodetických podkladů, i navazujících služeb geodetických.

Více »


oceňování nemovitostí

Výběr z referenčního seznamu ocenění a znalecké činnosti, prováděných pod fyzickou osobou 1992-2006, do současnosti osobou právnickou.

Více »


Vizualizace, interiéry

Vizualizace pro stavební odvětví, ale i pro obecné užití. Grafické výstupy pro realitní činnost. Modelování ve 3D, obecné plochy, nebo přímo tvorba podkladů v AutoCad Architectural

Více » 


Dodávky staveb

Dodávky staveb, ať již na klíč, nebo formou subdodávek. Výroba, nebo zajištění výroby včetně návrhů vnitřních schodišť s ocelovou nosnou konstrukcí. Jsme schopni zajistit i dodávky a návrhy technologických celků pro Vaši stavbu

Více »